MISCELLANEOUS / Jewellery / Earring 8616761
nr 861 6761
EARRING
silver, 1940s,
1 par, silver, 1940-tal
300
SEK 300
Monday November 25 2013
at 19:34:30
150 kr
200 kr
250 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver